Bugun...


Gökhan Dökücü


Facebookta Paylaş

TÜRKİYE'NİN FETÖ ÜSSÜ MARAŞ
Tarih: 06-02-2017 16:26:00 Güncelleme: 06-02-2017 16:26:00


Türkiye'nin kara günü 15 Temmuz'un üzerinden 6 aya yakın bir süre geçti. Son 6 ayda ülke çapında gerçekleştirilen FETÖ PYD operasyonlarına bakacak olursak yarısından fazlasının ya Kahramanmaraş merkezli ya da merkezi neresi olursa olsun operasyona bağlı illerin arasında Kahramanmaraş'ın da adını maalesef görüyoruz. Kahramanmaraş kapalı cezaevinde 10'un üzerinde koğuş vatan hainlerine ev sahipliği yapıyor. Birçok Kahramanmaraşlı firmanın da burada bulunan kansızlarla çalıştığını biliyoruz.

Gelelim asıl meselemize, FETÖ soruşturması kapsamında görevden atılan bazı doktorların Kahramanmaraş'ta hizmet veren bazı özel hastanelerde işe alındığını herkes biliyor. Allah'ın af kapısı ELHAMDÜLİLLAH herkese açık. Bu insanların içerisinden illaki pişman olan insanlar vardır. Mamafih bu doktor efendilerin içinde bazıları var ki hala şerefsiz hoca efendilerinin vaazlarını dinliyor, propagandasını yapıyor ve duyumlarıma göre sağındakine solundakine 'gün gelecek göreceksiniz bugün hoca efendiye bunu yapanlar yarın özür dileyecek' şeklinde sözler sarf ediyorlarmış.

Affınıza sığınarak bu sözüm ona dangalaklara iki kelam etmek isterim

-Hey bre dangalak madem Allah'ın yolunda olduğunu sanarsın, Rabbin sana kitabında faiz haram alana da verene de demez mi? Bank Asya nedir?

-Hey bre ahmak Allah'ın dininde siyasete yer var mı? Yıllardır siyasetin içindesiniz...

-Hey bre beyinsiz. Allah'ın emrine göre yaşarsında madem, neden torpile hırsızlığa ihtiyaç duyarsın. Kul hakkı nedir bilir misin?

Aslında sizler (fetöcüler) bunların hepsini çok iyi bilirsiniz bilirsinizde işinize gelmez. Kansız, şerefsiz lideriniz sizlere çanakçılığı, yalakalığı, faizi ve hak yemeyi öğretmiş gözlerinizi kör etmiştir. Allah-u Teala Bakara suresinde bunlar için şunları belirtmiştir:

- Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. Gözlerinin üzerinde bir de perde vardır. Ve büyük azab onlaradır.

- Allah'ı ve müminleri aldatmaya çalışırlar. Halbuki sırf kendilerini aldatırlar da farkına varmazlar.

- Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır.

- Hem onlara: "Yeryüzünde fesat çıkarmayın." denildiğinde: "Biz ancak ıslah edicileriz." derler.

- İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir, fakat anlamazlar.

- Onlara: "İnsanların (müslümanların) inandığı gibi inanın." denilince, "Biz de o beyinsizlerin inandığı gibi mi inanacağız?" derler. İyi bilin ki, asıl beyinsiz kendileridir fakat bilmezler.

- Onlar iman edenlere rastladıkları zaman: "İnandık" derler. Fakat şeytanlarıyle yalnız kaldıkları zaman: "Biz, sizinle beraberiz, biz sadece (onlarla) alay ediyoruz." derler.

- (Asıl) Allah onlarla alay eder ve taşkınlıkları içinde serserice dolaşmalarına mühlet verir.

- İşte onlar o kimselerdir ki, hidayet karşılığında sapıklığı satın aldılar da, ticaretleri kâr etmedi, doğru yolu da bulamadılar.

2011-2012 yıllarında bu teröristlerin birkaç yolsuzluk haberini yapmış ve sonucunda birçok kesim tarafından düşman ilan edilmiştim. Rabbim sen ne büyüksün ki bu kansızları afişe ettin. Bazı ortamlarda sürekli dillendirdiğim 'Fetö'nün kalesi Kahramanmaraş' sözünü bir kez de kaleme almak istedim. Umarım ilerleyen günlerde kendilerini kripto olarak saklayan birçok teröristi ortaya çıkarmak nasip olur. Kalın sağlıcakla...Bu yazı 2190 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
  Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 2. Bebişler
 3. Yurdum İnsanı
 4. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular
  Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular<iframe width="/>
 • Aslan yavrusu Rus modelin yüzüne işedi
  resim yok
 • futbolun hokkabazları sokakta
  futbolun hokkabazları sokakta
 • iş adamının yeşil pasaport isyanı
  iş adamının yeşil pasaport isyanı
 • Genç Kadın, Saunada Müşterinin Saldırısına Uğradı
  Genç Kadın, Saunada Müşterinin Saldırısına Uğradı
 • kötü kedi şerafettine büyük ilgi
  kötü kedi şerafettine büyük ilgi
 1. Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular
 2. Aslan yavrusu Rus modelin yüzüne işedi
 3. futbolun hokkabazları sokakta
 4. iş adamının yeşil pasaport isyanı
 5. Genç Kadın, Saunada Müşterinin Saldırısına Uğradı
 6. kötü kedi şerafettine büyük ilgi
VİDEO GALERİ
YUKARI