Bugun...Gürbüz Tüm Makam Araçlarını İptal Etti!
Tarih: 08-04-2019 16:50:19 + -


Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, tasarruf genelgesi yayınlayarak tüm belediye personeline tebliğ etti. Genelgeye göre tüm makam araçları iptal edildi. Hiç kimse makam aracı kullanmayacak.


Gürbüz Tüm Makam Araçlarını İptal Etti!

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Pazartesi günü tüm belediye personeline 7 maddelik talimatname tebliğ ederek imzalatacak. Başkan Gürbüz, görev yapan tüm personelin belirtilen hususları özenle yerine getirmesini istedi.

İŞTE O TALİMATLAR

1: Tüm personelin kılık kıyafet konusunda ilgili yönetmelikte belirtilen hususlara uyması gerekmektedir. Özellikle belediye hizmet binasında çalışan personel takım elbise ve kravat takacaktır. Giriş ve çıkışlarda kart okutma şartı

2: Mesai saatlerine riayet edilecek, mesai saatlerinin kontrolü Müdürler ve denetim görevlileri tarafından yapılacaktır. Giriş çıkışlarda personel kartı mutlaka okutulacaktır. Harcama gerektiren işlemlere başkanlık oluru şartı

3: Belediyemizde lüzumsuz harcamalardan kaçınılarak tasarruf tedbirlerinde riayet edilmesi sağlanacak, her türlü harcama iş ve işlemlerinde Başkanlık “Olur’u” alınacaktır.

4: Hizmetlerin aksamaması, mükerrer iş ve işlemlerin yapılmaması için birimler arası koordinasyon ve iletişim mutlak suretle sağlanacaktır. Belediye araçları gereksiz yere kullanılmayacak

5: Belediyemizde bulunan hizmet araçları bir havuzda toplanacak ve görevlendirmeleri buradan yapılacaktır. Görevde olmayan araçlar garajda park halinde olacaktır. Kişisel olarak kullanılan bütün araçlar iptal edilmiştir. Vatandaşın yüzü gülecek!

6: Vatandaş memnuniyeti öncelikli çalışma anlayışımız olup, güler yüzle karşılanan vatandaşlarımızın Belediyeden memnun olmuş bir şekilde ayrılması sağlanacaktır.

7: Belediye içindeki alanlarda tütün mamulleri içilmemesi hakkında belirtilen hususlara kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Başkan Gürbüz yaptığı açıklamada; "Bundan sonraki süreçte Belediyemizde alınan tüm kararlar vatandaşlarımız tarafından bilinecek. Şeffaf belediyecilik anlayışımızla yapılan hiç bir iş gizli saklı kalmayacak. Hemşerilerimiz belediyemize geldiği zaman güleryüzlü personelimiz tarafından karşılanarak işlemleri için gerekli herşey yapılacak. Vatandaş problemini çözmeden belediye binamızdan çıkmayacak" dedi.
Kaynak: Elbistan Olay

Bu haber 1446 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
  Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 2. Bebişler
 3. Yurdum İnsanı
 4. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • AK Parti'den "Canımın içi Türkiyem" klibi
  AK Parti'den
 • Ahmet Özdemir, TBMM Genel Kurulunda konuştu
  Ahmet Özdemir, TBMM Genel Kurulunda konuştu
 • Sarı yelekliler Apple store'u yağmaladı
  Sarı yelekliler Apple store'u yağmaladı
 • Kahramanmaraş'ın turistlere "GEZEDE" uygulaması
  Kahramanmaraş'ın turistlere
 • Brezilyalı pilot 18 bin fitte müslüman oldu
  Brezilyalı pilot 18 bin fitte müslüman oldu
 • İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
  İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
 1. AK Parti'den "Canımın içi Türkiyem" klibi
 2. Ahmet Özdemir, TBMM Genel Kurulunda konuştu
 3. Sarı yelekliler Apple store'u yağmaladı
 4. Kahramanmaraş'ın turistlere "GEZEDE" uygulaması
 5. Brezilyalı pilot 18 bin fitte müslüman oldu
 6. İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
VİDEO GALERİ
YUKARI