Bugun...



CUMHUR İTTİFAKIN’DA ERDOĞAN’A, MİLLETVEKİLLİĞİNDE MHP’YE
Tarih: 07-05-2018 09:03:23 + -


Kuzey ilçelerinin tanınmış iş adamlarından MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Sermet Yıldız; “bu önemli seçimde bizlerde elimizi taşın altına koyuyoruz. Cumhur ittifakında adayımız Sayın Erdoğan’a oy vereceğiz, hemşerilerimizden ise Milletvekilliği seçimlerinde MHP’ye oy vermelerini isteyeceğiz” dedi.


CUMHUR İTTİFAKIN’DA ERDOĞAN’A, MİLLETVEKİLLİĞİNDE MHP’YE

MHP’nin son kurultayında Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilen İşadamı Sermet Yıldız aday adaylık müracaatını resmi olarak yapmasının ardından MHP Elbistan İlçe Teşkilatında coşkulu bir kalabalıkla basın toplantısı düzenleyerek neden aday olduğunu açıkladı.

Hem ülkenin bulunduğu zor süreçte Genel Başkanına destek hem de elini taşın altına koymak için aday olmak istediğini dile getiren Yıldız çeyrek asırdır ülkücü hareketin içerisinde bulunduğunu, partisinde il, ilçe ve belde teşkilatlarının her kademesinde görev yaptığını hatırlattı.

Ülke, ülkü ve memleket adına kutlu ve hayırlı yola çıkmanın ilk adımını attıklarını ifade eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Sermez Yıldız; “24 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerde Sayın Genel Başkanımızın mimarı olduğu ‘cumhurbaşkanlığı ittifakı’nda ittifak adayımız olan sayın Erdoğan’a oy vereceğiz. Milletvekilliği seçimlerinde ise kendi partimize oy kullanacağız. ‘cumhur ittifakı’nın en iyi sonucu almaş için bütün gayretimizle çalışacağız. Biz bunu yaparken Ak Partili vatandaşlarımızdan da MHP’nin meclise güçlü şekilde temsil edilmesi için Milletvekilliğinde MHP’ye oy vermelerini isteyeceğiz. Sayın Genel Başkanımızın 15 Temmuz hain fetö teşebbüsünde karşısında ortaya koymuş olduğu, merkezinde Türk Devleti ve Türk Milleti olan irade Yüce Türk Milleti’nin her kesiminden büyük teveccüh ve takdir görmüştür. Sayın Genel Başkanımızın; ‘önce ülkem, sonra partim ve ben’ düsturu ile izlediği politikalar sayesinde Türkiye’nin zor günlerden geçtiği bu dönemde de Devlet Bahçeli yine devlet adamlığını konuşturmuş ve Türkiye’yi kaosun ortasından tutup çıkartmıştır. 24 Haziran seçimleri hayati önem taşımaktadır. Ülkenin kaosun ortasından tutup çıkartmıştır. 24 Haziran Genel Başkanımın emir ve talimatları doğrultusunda, kayıtsız şartsız olarak desteklemek zorundayız. Her şey ülkemizin ve milletimizin geleceği içindir” dedi.

Bu önemli seçimde ellerini taşın altına koyduklarını, Merkez Disiplin Kurulu üyeliğinin yanında 27. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı için Kahramanmaraş’tan müracaat ettiklerini anımsatan Yıldız Gayesinin ülkenin içinde bulunduğu zor günlerde görev almak Sayın Genel Başkana omuz vermek olduğunu ifade etti.

Çıktıkları bu yolda başarılı olacaklarına inandığını da dile getiren MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Sermet Yıldız konuşmasının şöyle sürdürdü; “görev verilmesi halinde önce ülkem sonra da Kahramanmaraş için mücadele edeceğim. Çıktığımız bu boyda aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Şunu iyi biliyorum ki; aday adayı dava arkadaşlarım seçim bitinceye kadar adaymış gibi çalışacak ve bu kutlu yolda genel başkanımızı yalnız bırakmayacaktır. Süreç ülkemiz, partimiz ve bizler için hayırlı olsun”

Yıldız açıklamasının ardından coşkulu kalabalık topluluğunun tebriklerini kabul etti. MHP Genel Merkez disiplin kurulu üyeliğine seçilerek büyük bir başarı örneği gösteren Yıldız, partisinin başarısı için gece gündüz çalışacağını dile getirdi. HABER: RESUL KÖMÜ




Kaynak: Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesi

Bu haber 406 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
  Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 2. Bebişler
 3. Yurdum İnsanı
 4. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ahmet Özdemir, TBMM Genel Kurulunda konuştu
  Ahmet Özdemir, TBMM Genel Kurulunda konuştu
 • Sarı yelekliler Apple store'u yağmaladı
  Sarı yelekliler Apple store'u yağmaladı
 • Kahramanmaraş'ın turistlere "GEZEDE" uygulaması
  Kahramanmaraş'ın turistlere
 • Brezilyalı pilot 18 bin fitte müslüman oldu
  Brezilyalı pilot 18 bin fitte müslüman oldu
 • İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
  İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
 • Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular
  Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular<iframe width="/>
 1. Ahmet Özdemir, TBMM Genel Kurulunda konuştu
 2. Sarı yelekliler Apple store'u yağmaladı
 3. Kahramanmaraş'ın turistlere "GEZEDE" uygulaması
 4. Brezilyalı pilot 18 bin fitte müslüman oldu
 5. İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
 6. Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular
VİDEO GALERİ
YUKARI