Bugun...ABYB’NİN YENİ BAŞKANI FİSKECİ OLDU!
Tarih: 30-04-2018 11:50:56 + -


Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Kahramanmaraş Şubesi’nin 1. Olağan Kongresi, Cumartesi günü internet yayıncılığında ve video haberciliğinde kendini kanıtlamış Marpol TV binasında yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede ABYB’nin yeni Başkanı Gazeteci Mehmet Fiskeci oldu.


ABYB’NİN YENİ BAŞKANI FİSKECİ OLDU!

Kongrede konuşan çiçeği burnunda Başkan Mehmet Fiskeci, Gazetecilerin görevi, sadece haber yapmak, yorumda bulunmak ve eleştirmekten ibaret değildir. Bir de topluma karşı sorumlulukları vardır. Yaşanabilir bir kent için, toplumun huzur ve ruh sağlığı için herkese olduğu kadar basın mensuplarına da ihtiyaç vardır. Anadolu Basın Yayın Birliği Kahramanmaraş Teşkilatı olarak, amacımız, meslektaşlarımız arasındaki dayanışmayı güçlendirmek, köprü görevi görüp, birlik ve beraberliği sağlamak, yapıcı haber ve yorumları ile yerel yönetimlere yardımcı olmak, toplumu doğru bilgilendirerek, insanları berrak ve net düşünmeye sevk etmektir” dedi.

Yeni bir yapılanma içerisinde olduklarını ifade eden Fiskeci, şöyle konuştu: “Anadolu Basın Yayın Birliği Kahramanmaraş İl Başkanı olarak, yol ve kader arkadaşlarımla toplumun nabzını tutmaya, meslektaşlarımızın imkânlarını güçlendirme adına sosyal faaliyet içinde olmaya, bu kentin sorunlarını kamuoyu ile paylaşıp, çözüm noktasında elimizi taşın altına koymaya karar verdik. Başarılı olmak için, tüm meslektaşlarımızla koordine içinde olup, kentin kalkınması ve gelişmesi noktasında çorbada tuzumuz bulunsun diye, halis niyetle yola çıktık. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş'a hayırlı uğurlu olsun.”

Anadolu Basın Yayın Birliği Kahramanmaraş Şubesi’nin 1. Olağan Kongresi sonrasında oluşan yeni yönetimi şöyle: “Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Başkan Mehmet Fiskeci, Başkan Yardımcısı Ebru Sema Akkurt, Genel Sekreter Ayhan Akyol, Sayman Selim Işık. Üyeler: Kenan Onaran, İlker Yiyen, İlhan Gökalp Durmuş. Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Neslihan Baltacı, Gökhan Binici, Gencay Fiskeci, Ömer Kandilcik, Zekeriya Okutucu, Orhan Karaçalı, Mehmet Gedemenli. Denetim Kurulu Asil Üyeler: Hüseyin Olgunsoy, Mahsur Öksüz, Ali Çakmak. Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Onur Türkön, Emre Boz, Ömer Boyalı.” (HABER-FOTO: KENAN ONARAN)
Bu haber 1143 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
  Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. Osmanlı Padişahları yeniden çizildi.
 2. Bebişler
 3. Yurdum İnsanı
 4. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
  İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
 • Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular
  Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular<iframe width="/>
 • Aslan yavrusu Rus modelin yüzüne işedi
  resim yok
 • futbolun hokkabazları sokakta
  futbolun hokkabazları sokakta
 • iş adamının yeşil pasaport isyanı
  iş adamının yeşil pasaport isyanı
 • Genç Kadın, Saunada Müşterinin Saldırısına Uğradı
  Genç Kadın, Saunada Müşterinin Saldırısına Uğradı
 1. İtfaiyede defile tepkilere neden oldu
 2. Pişkin hırsızlar aynı dükkânı 6. kez soydular
 3. Aslan yavrusu Rus modelin yüzüne işedi
 4. futbolun hokkabazları sokakta
 5. iş adamının yeşil pasaport isyanı
 6. Genç Kadın, Saunada Müşterinin Saldırısına Uğradı
VİDEO GALERİ
YUKARI